SKU: TAJA684K025RNJ
Availability:
1990 in stock (can be backordered)
- MPN: TAJA684K025RNJ
- Manufacturer: Kyocera AVX
- Pack Size: 2000 Reel
| Qty | Price Per Unit | Total Price |
SKU : TAJA684K025RNJ
Categories : AVX > Capacitors > Tantalum Capacitors SMD
Tags : TAJA684K025RNJ, Tantalum, Tantalum Capacitor SMD
| MPN: | TAJA684K025RNJ |
| Capacitance: | 680nF |
| Voltage Rating: | 25VDC |
| Tolerance: | 10% |
| ESR: | 10Ω |