SKU : S-100F-15
Categories : Mean Well > Metal Cage Style > Power Supplies
Tags : LED Driver, Mean Well, Power Supply
SKU: S-100F-15
3 in stock
$36.00 Exc GST
| Qty | Price Per Unit | Total Price |
| 1+ | $39.60 Incl GST $36.00 Excl GST | $39.60 Incl GST $36.00 Excl GST |
SKU : S-100F-15
Categories : Mean Well > Metal Cage Style > Power Supplies
Tags : LED Driver, Mean Well, Power Supply
| Specifications | |
| Output Type: | Constant Voltage |
| Output Voltage: | 15 VDC |
| Output Current: | 6.7A |
| Output Wattage: | 100.5 W |
| Input Voltage: | 88-264 VAC |
| Connection In: | Screw Terminal |
| Connection Out: | Screw Terminal |
| Case Type: | Cage |
| Dimensions: | 199 x 98 x 38 mm |
| IP Rating: | None |
| Warranty: | 2 Years |
| Additional Features | |
| Dimmable: | No |
| Voltage Adjustment: | 13.5-16.5 VDC |
| Current Adjustment: | None |
| Cooling Fan: | No |
Availability: 1 in stock
Availability: 1 in stock
Availability: 3 in stock
Availability: 43 in stock
Availability: 2 in stock