SKU: ECW-FD2W475J
Availability:
0 in stock
  • MPN: ECW-FD2W475J
  • Manufacturer: Panasonic Electronic Components
Qty Price Per Unit Total Price
4.7uF 450V 5% Metalised Film Capacitor 22.5mm Pitch