SKU: OPSFR8024W4K
CLEARANCE PRODUCTS | LED Lighting | LED Lighting Clearance
LED STRIP LIGHT 21W/m 24V NATURAL WHITE 4000K 5m
SKU: OPSFR8024W4K
Availability:
20 in stock
$9.00 $89.00 Exc GST
| Qty | Price Per Unit | Total Price |
| 1+ | $9.90 Incl GST $9.00 Excl GST | $9.90 Incl GST $9.00 Excl GST |
SKU : OPSFR8024W4K
Categories : CLEARANCE PRODUCTS > LED Lighting > LED Lighting Clearance
Tags : flexible LED strip, LED strip light, linear LED
| LED Chip: | 3014 |
| Lumens /1m: | 1,960 |
| Wattage /1m: | 21 |
| Voltage (DC): | 24 |
| LEDs/1m: | 204 |
| LED Colour: | Natural White 4000°K |
| Cutting Increments: | 29.41mm / 6 LEDs |
| CRI: | 80 |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimensions: | 10W x 2H (mm) |
| Mounting Method: | Double Sided Tape |
| Length: | 5m |





