SKU: OPSFR4012RGB
LED Lighting | LED Lighting Clearance
LED STRIP LIGHT 7.2W/m 12V RGB 5m
SKU: OPSFR4012RGB
Availability:
49 in stock
$9.00 $60.00 Exc GST
| Qty | Price Per Unit | Total Price |
| 1+ | $9.90 Incl GST $9.00 Excl GST | $9.90 Incl GST $9.00 Excl GST |
SKU : OPSFR4012RGB
Categories : LED Lighting > LED Lighting Clearance
Tags : flexible LED strip, LED strip light, linear LED
| LED Chip: | 5050 |
| Lumens /1m: | – |
| Wattage /1m: | 7.2 |
| Voltage (DC): | 12 |
| LEDs/1m: | 30 |
| LED Colour: | RGB |
| Cutting Increments: | 100mm / 3 LEDs |
| CRI: | 90~95 |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimensions: | 10.3W x 3.2H (mm) |
| Mounting Method: | Double Sided Tape |
| Length: | 5m |





