SKU: OPSFR3524RED/BLUE
CLEARANCE PRODUCTS | LED Lighting | LED Lighting Clearance
LED STRIP LIGHT 24V BLUE + RED 5m
SKU: OPSFR3524RED/BLUE
Availability:
9 in stock
$9.00 $70.00 Exc GST
| Qty | Price Per Unit | Total Price |
| 1+ | $9.90 Incl GST $9.00 Excl GST | $9.90 Incl GST $9.00 Excl GST |
SKU : OPSFR3524RED/BLUE
Categories : CLEARANCE PRODUCTS > LED Lighting > LED Lighting Clearance
Tags : flexible LED strip, LED strip light, linear LED
| LED Chip: | 3527 |
| Lumens /1m: | – |
| Wattage /1m: | 19 |
| Voltage (DC): | 24 |
| LEDs/1m: | 120 |
| LED Colour: | Blue + Red |
| Cutting Increments: | 50mm / 6 LEDs |
| CRI: | 80 |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimensions: | 10W x 2.5H (mm) |
| Mounting Method: | Double Sided Tape |
| Length: | 5m |



