SKU: OPSFR30B24BLUE
CLEARANCE PRODUCTS | LED Lighting | LED Lighting Clearance
LED STRIP LIGHT 4.8W/m 24V BLUE IP68 5m
SKU: OPSFR30B24BLUE
Availability:
3 in stock
$9.00 $76.80 Exc GST
| Qty | Price Per Unit | Total Price |
| 1+ | $9.90 Incl GST $9.00 Excl GST | $9.90 Incl GST $9.00 Excl GST |
SKU : OPSFR30B24BLUE
Categories : CLEARANCE PRODUCTS > LED Lighting > LED Lighting Clearance
Tags : flexible LED strip, LED strip light, linear LED
| LED Chip: | 3528 |
| Lumens /1m: | – |
| Wattage /1m: | 4.8 |
| Voltage (DC): | 24 |
| LEDs/1m: | 60 |
| LED Colour: | Blue |
| Cutting Increments: | 100mm / 6 LEDs |
| CRI: | 90~95 |
| IP Rating: | IP68 |
| Dimensions: | 11.1W x 5H (mm) |
| Mounting Method: | Double Sided Tape (no backing tape supplied) |
| Length: | 5m |





